Папуга, небезпечний ворог рослин

Відео: Рослини під мікроскопом 03. Сила рослин

Папуга, небезпечний ворог рослинПерший папужка з`явився в моєму будинку 22 роки тому. Скільки було перекинутих маленьких горщиків і розсипаної землі, виритих і розкиданих цибулин! Папуга - дуже небезпечний «ворог» рослин, якщо дати йому волю, за день може знищити всі квіти. Звичайно, можна утримувати папугу постійно в клітці, але повне обмеження свободи не піде птиці на користь. Зараз у мене папуга-нерозлучник - самочка Ася. У неї дуже потужний дзьоб - одним укусом відгризає кнопки на пульті, що їй варто відкусити гілочку, листочок! В основному, вона мешкає на кухні, тому там розміщую пряні трави і хлорофітум - Ася не проявляє до них особливого інтересу.

А ось старий гібіскус, який років десять не цвіла, віддала їй, так би мовити, «на поживу» - довелося принести в жертву одну рослину, рятуючи інших. Цей гібіскус-її улюблене місце проживання, вона там

Відео: Дружба папугу і котика. Кумедні тварини

спить, точить дзьоб і коготочкі об стовбур.

А другий, точно такий же гібіскус у мене є в іншій кімнаті. Під моїм контролем вона іноді гуляє по ньому, коли я поливаю квіти. При поливі Ася завжди сидить у мене на плечі, проявляючи інтерес до горщиків.


Поділіться в соц. мережах:

Увага, тільки СЬОГОДНІ!

Cхоже