Маленький сад: як посадити троянди

догляд за трояндами

Дивлячись на величезні сади, володарі шести соток зазвичай заздрісно зітхають: Ех, мені б стільки місця, вже я б розгулявся .... Даремно! Створити красивий розарій на маленькому просторі - завдання складне, але здійсненне.

Відео: Маленький Сад Серія 25




Давайте мислити позитивно - за маленьким садом набагато простіше доглядати! для

  • Що б не писали в зарубіжних виданнях, штамбові троянди в середній смузі зимують тільки лежачи. Восени їх необхідно акуратно підкопати вилами і укласти на землю. Не намагайтеся гнути стовбур - можна зламати! І не бійтеся пошкодити коріння - навесні троянда швидко наростить нові.
  • після посадки штамбової троянди обов`язково потрібно обв`язати крону вологим матеріалом (мох або просто газети) і щільно зав`язати в поліетиленовий пакет. Це робиться для того, щоб крона не пересохло до того, як коріння зароблять. Обв`язку періодично відкривають і перевіряють стан крони. Як тільки нирки рушать в зростання, обв`язку можна знімати.
  • Обов`язково підв`язуйте штамб до опори. Під вагою квіток і від вітру гілки можуть обламатися, тому штамбової троянді потрібна надійна підтримка. Опора повинна закінчуватися трохи нижче рівня крони.
  • Якщо у вас є прохолодний сухий підвал, можна спробувати вирощувати штамбові троянди у великих контейнерах. У цьому випадку на зиму їх просто прибирають в приміщення, а навесні виносять назад на світло.

Розарій в маленькому саду

маленькі троянди

Про них я пишу в останню чергу, хоча більшість власників маленьких садів шукають такі сорти в першу чергу. Компактні троянди флорибунда, троянди патіо і мініатюрні немов спеціально створені для крихітних клумб і контейнерів. Навіть якщо ваш сад - це всього лише пара ящиків на балконі, серед компактних троянд ви напевно знайдете кілька улюблениць для себе. Намагайтеся вибирати сучасні сорти, стійкі до захворювань і призначені для відкритого грунту. Чарівні трояндочки, які продають в магазинах кімнатних рослин квітучими, на жаль, для саду не дуже підходять: пересаджені зі спеціального грунту в землю довго відновлюються, до того ж дуже часто хворіють чорної плямистості.


Поділіться в соц. мережах:

Увага, тільки СЬОГОДНІ!

Cхоже