Фонте люченте - сад мрії закоханих

Фонте Люченте - сад мрії закоханих
Багато разів мене питали, в чому секрет краси мого саду. Я відповідав, що цей сад відображає моє життя, з її радощами і печалями, любов`ю і розставаннями. Хвилююча атмосфера саду з`явилася завдяки тому, що всі мої почуття, думки і сумніви залишилися тут. Напевно, це було місце зосередження всіх моїх почуттів, місце, де відбивається моє життя.

Паоло Пейрон

Розташований на схилах пагорба Фьезоле сад Фонте Люченте був створений Паоло Пейроні. Все своє життя він проектував, переробляв, добудовував і прикрашав його з пристрасним ентузіазмом і великою увагою.

Анджело Пейрон придбав віллу в 1914 році і найняв архітектора Уго Джованноцці (1876-1957) для перебудови будівлі відповідно до модним в той час еклектичним стилем.




Сад Фонте Люченте

Паоло Пейрон успадкував маєток в 1919 році і став постійно жити тут з 1934 року, почавши роботу над створенням саду, яка з того часу велася постійно, практично без перерви.

Руйнування, отримані під час Другої світової війни, вимагали реконструкції, і робота стала вестися інтенсивніше, тут з`явилися Італійський сад, тераси, сходи і ділянку для музики, присвячений Ріккардо Муті, з бельведером на озері, клумби з підстриженого самшиту, ставок, ліс, прикрашений елементами класичної садової архітектури, і кілька статуй, привезених з Венето (їх приблизно 80, вони розставлені в саду і лісі).

Сад Фонте Люченте

У Фонте Люченте основним елементом є вода. Тут знаходяться 29 фонтанів, побудованих з елементів різного походження. Тераси саду спускаються уступом вздовж ідеальної поздовжньої алеї, закритою високими кипарисами так, щоб видно було на місто, який видно так, як ніби дивишся на нього в телескоп (Паоло Пейрон говорив, що створив сцену, де місто служить декорацією).

Сад Фонте Люченте

Зі східного боку маєтку розташований ставок, на який дивиться ділянку, присвячений музиці. Рекомендується відвідати віллу навесні, щоб побачити цвітіння китайської гліцинії, коли стіна тераси в першому саду сяє розкішним кольором індиго.


Поділіться в соц. мережах:

Увага, тільки СЬОГОДНІ!

Cхоже