Різдвяний вінок

Як зробити новорічний вінок ручної роботи. Прикраса будинку до зімнімпразднікам: Різдва і Нового року своїми руками

Різдвяний вінок. Новорічний вінок своїми рукамиНа Різдво і Новий рік на вхідні двері будинків, квартир і офісів традиційно вішають пишні святкові вінки. Такі венкіможно зробити з гілля, гілок падуба або навіть прутиків. Різдвяні венкіукрашают ялинковими іграшками, зимовими ягодами, квітами. Варіанти новорічного оформлення воістину невичерпні

Відео: Рождественскій вінок з шишок своїми руками!

Див. також: Прикрасимо будинок до Різдва і Нового року!

Відео: Як Я роблю основу під різдвяний вінок з шишок !!!

Як зробити різдвяний вінок своїми руками

Зручно використовувати вже готовий новорічний вінок з гілля(Живих ялинових або соснових гілок). Такі вінки продаються разом зживаючи ялинками на ялинкових базарах.Еслі у вас немає готового новорічного вінка, то зробити свій зовсім неважко (свої, до речі, виглядають більш недбало і мені особисто подобаються більше готових, надмірно рівних і"зроблених"). Треба взятькаркас для вінка (металеві прути, іноді обв`язані соломою) і прікрепітьк нього свіжий лапник (Див. Фото). гілки лапника зручно нарізати секатором наветочкі потрібного розміру. гілочки гілля кріпляться внахлест, щоб пишна частина кожної веткіпрікривала деревину попередньої і місце кріплення до каркасу. замість ялинового гілля можна використовувати гілочки вечнозеленихрастеній, таких як лавр, падуб (гостролист), плющ.

Прикраса будинку до зимових свят. Різдвяний вінок (новорічний вінок) своїми руками. Прикріплення гілля до каркасуПрикраса будинку до зимових свят. Різдвяний вінок (новорічний вінок) своїми руками. Прикріплення гілля до каркасу

Виготовлення різдвяного вінка своїми руками. Кріплення гілок ялиці на жорсткий каркас з соломи за допомогою садової самокрепящейся проволокі.Фото справа: так готовий новорічний вінок виглядає зі зворотного боку (2012 р)

Як прикрасити різдвяний вінок




готовий Різдвяний вінок тепер можна прикрашати. Я зазвичай спочатку продумую загальну гаму вінка (зазвичай "срібло" або "золото", А також один основний колір, крім зеленого) і один основний елемент - центр уваги.

Різдвяний вінок. Новорічний вінок своїми руками

Фото: мій різдвяний вінок (новорічний вінок) 2012 р Лапник ялиці, гірлянда з покритими інеєм червоними ягодами і великий темно-червоний бант ізорганзи. Виготовлення різдвяного вінка "з нуля" своїми руками у мене заняломінут 40


для оформлення новорічного вінка в хід йде все, що буде інтересносмотреться. Можна використовувати ялинкові іграшки, штучні і засушені квіти, яскраві ягоди (наприклад, грона горобини), намиста, стрічки ібанти, тканини, а також живу зелень. Закріплювати елементи на вінку зручно спеціальної самофіксірующейсяпроволокой зеленого кольору, яку можна придбати в садовому центрі або квітковому магазині.

Різдвяний вінок. Новорічний вінок своїми руками

Мої різдвяні вінки за минулі роки

Мій різдвяний вінок 2011 р з ялиці, прикрашений гілками і ягодами гостролистий, бантом і покритої золотом шишкоюМій різдвяний вінок 2011 р з ялиці, прикрашений гілками і ягодами гостролистий, бантом і покритої золотом шишкоюМій різдвяний вінок 2011 р з ялиці, прикрашений гілками і ягодами гостролистий, бантом і покритої золотом шишкою

2011 р Довелося використовувати готовий новорічний вінок з ялиці (В садовомцентре не було гілля!), Який я прикрасила бантом з покритою золотомшішкой, а також живими гілками з червоними ягодами гостролиста. Поруч з входнойдверью, на якій висить вінок, я поставила свою декорацію "Різдвяне дерево" з зеленьюі ягодами гостролистий

Новорічний вінок своїми руками. Мій різдвяний вінок 2009 рНоворічний вінок своїми руками. Мій різдвяний вінок 2009 р

2009 р Різдвяний вінок з гілля справжньою їли (а не ялиці, як в минулі роки), прикрашений квіткою,"припорошені інеєм" і довгим "перловим" намистом

Рожественський вінок, 2007 рРіздвяний вінок, 2004 р

Фото зліва: готовий Різдвяний вінок 2007 р Центрвніманія - великий золотий шовковий бант. На фото праворуч (2004) основнойелемент новорічного вінка - великий штучний цветокпуансетіі, а основний колір, відповідно - червоний. Я додала до композиції маленькі свіжі веточкіпадуба з ягодами, соснових шишок, а також покриті золотистим матовим лакомсухіе листя падуба і прутики жасмину (чубушника) з насіннєвими коробочкамі.Последніе виглядали вельми вигадливо і оригінально. Тут я іспользовалаготовий смерековий вінок, куплений на ялинковому базарі

Різдвяний вінок, 2006 рМій різдвяний вінок 2008 р

У 2006 р (фото зліва) в різдвяному вінку я використовувала пишну гілку штучних червоних ягодрябіни, позолочені шишки, свіжу зелень, матовий золотий ялинкова куля і яскравий золотий бант, оброблений перлинами. 2008 г. (фото праворуч): через брак часу довелося обмежитися дуже простойкомпозіціей. Шовковий золотий бант я прикріпила на відрізок червоної блестящейорганзи, зав`язаною бантом. Обидва банта прикріпила до однієї пишної гілці ялиці, яку за допомогою дроту підвісила на вхідні двері.
Залишити коментар

Поділіться в соц. мережах:

Увага, тільки СЬОГОДНІ!

Cхоже