Скромна чарівність дікороссов

Зазвичай ми всю свою увагу приділяємо садовим квітам, їх холім і плекаємо. А адже на наших ділянках і навколо них ростуть всілякі дікоросси, що не менш привабливі. Я навіть спеціально залишаю місцями галявини з луговим різнотрав`ям - красиво! А іноді з прогулянки в ліс або в поле приношу якусь растюшку - просто неможливо буває встояти перед ними.
Світлана нещодавно розповіла про свої кульбабах - звичний квітка, який багатьма інакше як бур`ян і не сприймається, а подивіться, яка краса і користь! Ось і я зробила невелику добірку. Хіба такій красі не місце в саду?
Ось ромашки. Так, садові крупніше, але чомусь не чіпають душу так, як ці, самі звичайні польові.

ромашки польові

Дуже часто з ними сусідять дзвіночки. Коли їх багато, поле стає ніжно блакитним. Нехай ця краса дуже недовговічна - слідом за ними з`являться інші квіти.

дзвіночки

Ось герань лугова. У мене в саду вона росте поруч з папороттю. І між іншим, має ця рослина цілющими властивостями.

Відео: Скромна чарівність буржуйки

герань лугова

А блакитна вероніка дібровна - витончена і ніжна, око не відвести




Вероніка дібровна

Як звуть це тендітне створіння, я навіть не знаю. Але була абсолютно зачарована її пелюстками-сердечками.

Пелюстки-сердечка

Ось буйно квітне льнянка. Їй я теж не заважаю рости поряд з садовими квітами - ну чим вона гірше за них?

льнянка

Ось деревій. Він не тільки красивий, але ще і корисний. Лікарська рослина, приправа, сировину для гірких настоянок - наче й не шанувати його в своєму саду ?!

Відео: Скромна чарівність буржуйки. Вірші читають Дмитро Биков і Олександр Мінкін

деревій

У мене зарості деревію сусідять з дельфініум і аквілегіі, а поряд примостився звіробій звичайний - ще один засіб з природного аптеки.

Деревій і дельфініум

Чесно кажучи, цю галерею я могла б продовжувати ще дуже довго. Але думаю, вже ні у кого не залишилося сумнівів - скромне чарівність дікороссов може прикрасити наші сади нітрохи не гірше розкішних садових квітів.


Поділіться в соц. мережах:

Увага, тільки СЬОГОДНІ!

Cхоже