Гвоздика гібридна

_гібрідная_1570b4e6fc8990

Гвоздику гібридну (Dianthus х hybrida) називають чемпіоном серед запашних рослин. Посилення економічної кризи до вечора тонкий аромат порівняємо з ароматом дорогих французьких парфумів.

Два роки тому, в березні, я посіяла насіння в ємність, вкрила плівкою і поставила на теплий підвіконня (сіяти можна і на початку травня у відкритий грунт).

Сходи були досить дружними, сіянці розпікувати, а в травні висадила на грядку (розплідник) на відстані 10 см один від одного. В середині осені на деяких кістках навіть з`явилося по кілька квіток.

Гвоздика гібридна 2

Рослина це невибагливо, не боїться посухи і морозів, зимує відмінно. Навесні (на початку травня) пересадила їх на постійне місце з різними умовами: в тінь, півтінь, на сонце.

Усюди гвоздички росли однаково - швидко пішли в ріст, закустілісь і на початку червня зацвіли.

Гвоздика гібридна 3

Цвіли мої спокусниці до кінця липня. Пару кущиків з найкрасивішою забарвленням я залишила на насіння, а решта обрізала на висоті 20 см. До середини вересня гвоздички знову зацвіли, правда, не так рясно, але все-таки порадували в кінці сезону, що минає. На прощання.


Поділіться в соц. мережах:

Увага, тільки СЬОГОДНІ!

Cхоже