Тепер і у мене на підвіконні є лимонне дерево

Відео: Маленький апельсін.wmv

Пам`ятаю, як у сусідів моєї мами на підвіконні росло лимонне дерево з великими лимонами. Я сама теж садила в землю кісточки лімонов- щось сходило, росло і потім гинуло, а щось, взагалі, не зійшло. Коротше, не змогла я виростити його.
У минулому році я просто випадково кинула кісточку лимона в горщик з квіткою. Навіть і не думала, що щось виростить. Буквально через пару тижнів з`явився паросток. Я його одразу не стала висаджувати в окремий горщик, а вирішила почекати поки він зміцніє. Приблизно, через два місяці я вирішила пересадити його. Як виявилося, що коріння у цього лимона стали вже дуже довгими. Я його згорнула і посадила в невеликий горщик. Він там ріс у мене кілька місяців. В першу свою зиму мій лимон скинув всі свої листочки і я думала, що моє лимонне дерево знову пропало. Але, я не стала його викидати, вирішила почекати до весни, так як на зламі стеблинка не ламався і був пружним. Це говорило, що він не загинув.
А ось навесні він у мене почав знову зростати, з`явилися нові соковиті листочки-я була рада. Зараз вже моєму дереву близько трьох років. І він мене радує. За три роки він у мене виріс в 30 см.

Відео: Дерево, посаджене при потоках вод




Мені говорили, що лимон може зацвісти, коли йому буде 7-9 років. Мені ще залишилося почекати 4-6 років. А до цього віку треба формувати її крону. Для цього треба вибрати дві-три основні крони, а решта підрізати. Можна сформувати округлу форму або ж подовжену.

Відео: апельсинове варення зі спеціями - мінімум цукру! Апельсиновий джем від Мармеладний Лисиці

Я влітку виношу своє деревце на балкон. Але, до сонячного світла його треба привчати потихеньку, спочатку поставити в півтінь, потім вже на світло. Влітку його треба обприскувати два-три рази з пульверизатора. Лимон любить більш кислий грунт і можна ще додавати в воду трохи лимонної кислоти. Взимку ж їй треба забезпечити більш прохолодне місце. До речі в цей час формується зачатки квіток.
Не бажано, щоб грунт пересихала, але і рясно поливу вона не дуже любить. Ще ця рослина не особливо любить частої зміни місця, особливо тоді, коли вона буде цвісти і плодоносити. Краще, коли дерево буде вже великим, забезпечити йому постійне місце проживання.

Відео: Троє з Простоквашино 1 серія HD ВСЕ СЕРІЇ ПОДРЯД

Буває, що лимон скидає свої листочки. Якщо він скидає пару листочків, то це цілком нормально. А якщо ж вона починає жовтіти, рясно скидає листя або гнити, то, найімовірніше, що завелися шкідники. Це можуть бути і паразити, грибки і тд. А так же лимон може загинути через неправильного догляду. Але, якщо все вчасно усунути і правильно доглядати, то ви зможете отримати з часом і свої лимони.
Думаю, що кожен зможе виростити у себе на підвіконні лимонне дерево.

Поділіться в соц. мережах:

Увага, тільки СЬОГОДНІ!

Cхоже