Толстянка портулакова - домашнє дерево

толстянка портулакова

толстянка портулакова

Багато кімнатні рослини мають у своїй історії різні повір`я, що склалися по будь-яких обставин, будь-то казка, схожість рослини або його частин з чим-небудь, або ж якісь властивості, властиві даному рослині. Ось толстянка портулакова в просторіччі називається грошовим деревом.

Таке друге ім`я ця рослина отримало через схожість своїх листочків з монетками. Деревце крассула буквально всипане листочками, які, як каже повір`я, приманюють гроші господареві рослини. Справедливо чи ні таке повір`я кожен з`ясовує для себе сам. Але крассулу можна зустріти на багатьох вікнах.

Ця рослина відноситься до сімейства толстянкових, яких налічується досить багато - більше 300 видів. Серед цих сукулентів зустрічаються як крихти, що не перевищують у висоту кількох сантиметрів, так і справжні Гуллівери.

Толстянка портулакова від своїх родичів відрізняється зростанням - навіть в природі вона досить невисока. А її темно зелені м`ясисті листочки мають по краю темно червону облямівку.

Догляд за толстянка нескладний, але вимагає дотримання декількох умов. По-перше, толстянка любить сонячне світло. Тому вибирати для її вирощування найкраще сонячні вікна, хоча успішно вона може рости і при будь-якому достатньому освітленні. Як і всі сукуленти, крассула не любить застою води - рослина може загнити і загинути. Тому поливати її необхідно тільки в міру висихання грунту. Особливо це відноситься до холодної пори року, коли поливати крассулу необхідно один раз в два тижні, зливаючи надлишки води з піддону.

Пересаджувати товстянку портулакових потрібно тільки лише тоді, коли їй стане дуже тісно в горщику.

Успіхів!


Поділіться в соц. мережах:

Увага, тільки СЬОГОДНІ!

Cхоже