Чому не цвіте декабрист?

Відео: Не чіпайте квіти декабристи, вони цього не люблять

15616986335730efa60cb328.10566725

Декабрист до мене потрапив будучи дорослим квіткою. Колишній господар просто позбувся його, тому що рослина вже багато років не зацвітала.

Через брак досвіду я відразу ж пересадила свого нового вихованця в важку жирну землю. Квітка перехворів, а потім активно почав зростати, але не цвів. Потім я поставила його біля батареї. Декабристу це не сподобалося абсолютно.

За порадою сусідки поливала його настоями чаю, яєчної шкаралупи і навіть акваріумний водою. Але бутони все одно не з`являлися. Вирішивши, що у мене «неправильний і неквітучих» декабрист, я залишила його в спокої, а через два роки він взяв і ... абсолютно несподівано зацвів!

У вересні я їхала у відпустку, а квітка стояв на відкритому балконі. Нічні температури опускалися до + 3-5 град, і, звичайно, його забували поливати. Так рослина отримала необхідний період спокою.

Декабрист любить землю не важку, щоб добре пропускала воду. Коштує він всю зиму в самому прохолодному місці на підвіконні, а літо - на балконі, але не під прямим сонцем. Влаштовую своєму декабристу щороку період спокою, і він протягом кількох місяців регулярно радує мене рясним цвітінням.


Поділіться в соц. мережах:

Увага, тільки СЬОГОДНІ!

Cхоже