Вирощуємо "жіноче щастя" у себе вдома

щастя

Відео: Олександр Лобок про жіночу долю і жіноче щастя (семінар в Будинку Поклевскій-Козелл)

Дуже часто спатифиллум плутають з Калою через нікого подібності їх квіток. І, дійсно, ці кімнатні рослина належать до одного і того ж роду ароїдних і в догляді багато в чому дуже схожі.

Спатифіллум називають жіночим щастям або жіночим квіткою. Згідно повір`я, якщо дівчині або жінці подарувати цю рослину, то вона неодмінно буде щасливою, а з нею і всі її рідні та близькі. Спатифіллум приносить благодать в особистому житті, незаміжні виходять заміж, а нещасливі в шлюбі стають щасливими, тим, у кого немає довгоочікуваних дітей, він приносить вагітність, а бажаючим зробити кар`єру - довгоочікувану посаду на роботі. Щастя в будинок від спатифиллума приходить разом з цвітінням, тому за ним необхідно правильно доглядати. І ще, якщо в домі панує розуміння і любов, то жіноче щастя буде цвісти щороку, а якщо любов в`яне в серцях господарів, панують сварки і неповагу, то і спатифиллум більше не цвіте.


Мій спатифиллум приніс мені щастя - я вийшла заміж за кохану людину, разом виховуємо і ростимо прекрасного синочка, а ще дбаємо про своїх кімнатних квітах - що ще потрібно для щастя ?!

Спатифіллум родом з тропічних лісів Центральної і Південної Америки. Але не дивлячись на своє походження він прекрасно уживається в наших будинках при звичайній кімнатній температурі. І все ж спатифиллум я дуже настирливо оберігаю від спеки і не допускаю перегріву рослини. Оптимальна температура в літній час від +18 до +25, у зимовий - не нижче +16. Але якщо вже літо видалося дуже спекотним, то стежу за вологістю в приміщенні, де розміщено рослина. Цю проблему я вирішую за допомогою обприскування кімнати або ж використання зволожувача повітря.



Вологість повинна бути досить високою, допускається обприскування спатифиллума, крім того я уважно стежу за станом земляного кома в горщику спатифиллума. Він повинен бути завжди вологим, але, зрозуміло, не залитим. Полив рясний, особливо в літню пору, взимку - помірний. Допускається незначне підсихання грунту на поверхні.
Спатифіллум підгодовую в період активного росту кожні два тижні, тобто з березня по вересень. В інший час підгодовування скорочую до одного разу на місяць. Добрива вибираю мінеральні, і розводжу їх в воді невисокою концентрацією, іноді навіть половину рекомендованої дози.

Відео: Як ми уникаємо отношеній_ Самотність, жіноче щастя і самообман

Освітлення для цієї рослини не повинно бути занадто яскравим. Розміщений спатифиллум в півтіні, а взимку недалеко від підвіконня, що б зимовий неяскраве сонечко порадувало рослина своїми неушкодженими променями.

Пересаджую рослина щовесни, коли коріння заповнюють повністю старий горщик, але не в набагато більший, спатіфілума подобається помірна тіснота.

Ось і весь нехитрий догляд за родичем кали. Спатифіллум швидко зростає і дуже красиво цвіте, часто по весні, але при належному догляді його квітки порадують господарів двічі на рік - навесні та восени. Якщо ж рослина не хоче цвісти у вашому будинку, йому необхідно поміняти місце на більш світле, а також простежити за вологістю, можливо її необхідно буде підвищити. А пониклі листя спатифиллума вказують на недостатній полив або навпаки перелив.

Полюбіть свій спатифиллум і нехай жіноче щастя розквітає нової красою в вашому домі регулярно.
жіноче щастя


Поділіться в соц. мережах:

Увага, тільки СЬОГОДНІ!

Cхоже