Посадка і догляд за трояндами

Якщо говорити чесно, то троянди у мене ніколи не росли - мені здавалося, що ця квітка дуже примхливий і вимогливий у догляді. Але, оскільки я - людина допитлива (перепрошую за нескромність), то все-таки вирішила з`ясувати чи це так. Благо справа далеко йти не треба було - у сусідки росте кілька троянд. І як виявилося, посадка і догляд за трояндами не так вже й складні.

Виростити троянду найпростіше з держака. Для цього, з рослини необхідно відрізати невелику гілочку довжиною близько 15 см і поставити в теплу воду для вкорінення - зазвичай це займає тижні 2-3. Після того, як це сталося, держак можна садити. Береться невеликий горщик, в який вкладається керамзит, і насипається спеціальна грунтова суміш для вирощування троянд. Тепер готовий череночек можна садити.

Першу підгодувати необхідно провести через місяць. Це можуть бути мінеральні добрива (кореневе підживлення) або спеціальні розчини для позакореневого підживлення. Зазвичай удобрюють троянду раз в два тижні.

Роза не любить рясного поливу, але в той же час і не переносить посуху - листочки відразу ж можуть впасти. Це обов`язково треба мати на увазі. Крім того, ще один нюанс - взимку троянда повинна відпочити - її переносять в прохолодну кімнату і дуже рідко поливають.

От і все. І як зауважила «мій консультант», посадка і догляд за трояндами - справа дуже невдячна. Оскільки, на її думку, жодна квітка так не відгукується на хороший догляд, як троянда. Ну а я взяла держак троянди для себе - потім покажу, що вийде.


Поділіться в соц. мережах:

Увага, тільки СЬОГОДНІ!

Cхоже