У ріпсалідопсіс осипаються листя причина неправильний догляд за ним

Зараз вдома у кожного велика різноманітність кімнатних квітів. Деякі купуємо, а якісь просто беремо відростками у друзів або знайомих, а може, і вирощуємо з насіння, придбаних в магазинах. Ось і для мене квітка ріпсалідопсіс став великим відкриттям. Вже не пам`ятаю, звідки він у мене з`явився вдома, здається, чоловік приніс з роботи, знаючи мою пристрасть до кімнатних квітів. Так ось я за цією квіткою доглядала, поливала і покармливать його, і коли він зацвів, моєму захопленню не було меж. Я навіть і не уявляла, наскільки на перший погляд з непоказного квітки може розпуститися така краса. Тільки через таких кольорів я його полюбила потім почала більш детально вивчати і читала все, що тільки можна було знайти. І ось тут я і дізналася що у нього багато різновидів. І я поставила собі за мету зібрати різні види цієї квітки і у себе вдома. І у мене це вийшло чому я дуже рада. Коли починається цвітіння, то непередавані відчуття возникаю у мене від білого кольору до темно червоного суцільний килим квітів на підвіконні.

Все було добре до певного моменту, а потім я почала помічати, що у ріпсалідопсіс осипаються листя. Не розуміючи в чому справа, я знову ж звернулася за допомогою до довідників і знайшла там все, що мені було потрібно, і зрозуміла, що я роблю не так. Навіть уявити собі не могла наскільки ці квіти примхливі і скільки потрібно сил і праці вкласти для того що б він цвіли.

Як правильно доглядати
 

Якщо спочатку за цією квіткою доглядати правильно Ви до свого щастя колись не побачите, як у ріпсалідопсіс осипаються листя, а так само квіти.

Все що потрібно цій квітці це хороше освітлення, але не прямі сонячні промені, а як би півтінь на певній відстані від підвіконня. У мене вони ростуть відмінно біля пальми, вона своїми листами закриває сонце, але не зовсім, а частково для цієї квітки, що власне йому і треба.

Завжди регулярно підгодовуйте ріпсалідопсіс, так як якщо Ви цього не робитимете, він просто поникне і у нього не буде сил для цвітіння.




Коли ж ріпсалідопсіс зацвіте, рясно поливайте його і не допускайте пересихання землі в горщику.

Завжди зрошуйте його особливо в спекотну погоду водою з пульверизатора бажано рано вранці або ввечері для того що б підтримувати вологість повітря так необхідну для нього.

Обов`язково потрібна пересадка 1 раз в два роки. У горщик по більшому обсягу. При пересадці бажано прибирати якусь частину землі і досипати нову.


Неприпустимі помилки при догляді за рослиною

- різкі перепади температури холод, спека, протяг

- поливати, а не заливати квітка водою

- вносити добрива строго таблиці на упаковці, а не на око

- прямі сонячні промені ворог квітці

- не коли не рухати горщик з квіткою

- дотримуватися період спокою не удобрювати в цей час квітка і поливати тільки в міру необхідності

Виростити таку квітку і що б він ще цвів це мрія кожного. Але необхідно трохи постаратися, що б це цілком здійсненна мрія стала реальністю. Ця квітка прикрасить Ваш будинок своїм цвітінням і небувалою красою. Не допускайте вищеперелічених помилок, і ви зможете побачити, як цвіте ріпсалідопсіс.


Поділіться в соц. мережах:

Увага, тільки СЬОГОДНІ!

Cхоже