Кімнатні рослини потрібні не тільки для краси, а й для здоров`я

Кімнатних рослин налічується величезна кількість, особливо, з огляду на той факт, що селекціонери вивели різні гібридні сорти. При виборі того чи іншого представника домашньої флори багато людей відштовхуються виключно від зовнішніх даних квітки. Але тут потрібно трохи заглибитися в проблему, вивчивши більш детально, наскільки рослина підходить вам за певними критеріями.

Як відомо, в нашій квартирі знаходиться безліч матеріалів, шкідливих для здоров`я. І різні алергічні реакції можуть бути викликані саме даними фактором. Але для боротьби з витратами технологічного процесу ідеально підійдуть кімнатні квіти.

Відео: ТОП 10 СМЕРТЕЛЬНО НЕБЕЗПЕЧНИХ КВІТІВ

зміст:

Спатифіллум

Корисні властивості спатифиллума

користь

хлорофітум

Корисні властивості хлорофітума




Що стосується цієї рослини, то воно справді унікальне. Воно має бактерицидну ефектом. Якщо занести його в квартиру після ремонту, то вже через 24 години воно поглине всі шкідливі речовини. Тому без нього просто не обійтися в сучасній квартирі.

Щоб посилити очисні властивості

алое

Корисні властивості алое



Як і хлорофітум зі спатіфілума, алое очищає повітря. Вдень рослина інтенсивно поглинає вуглекислий газ, а вночі активно виділяє кисень. Алое апріорі має перебувати в квартирах, де живуть люди з хронічними захворюваннями і зі слабким біополем.

Адже алое здатне очистити і підвищити загальну енергетику атмосфери і захистити від можливого недуги. Якщо в будинку росте алое, то людина швидше відновить своє здоров`я.

Відео: Як добре Виглядати На Фотографіях?

Кімнатні рослини потрібні не тільки для краси, а й для здоров`я

Догляд за кімнатним алое:

  • Віддає перевагу яскравому сонці. Розсіяне світло теж хороший, але часом його недостатньо, і тоді рослина починає витягуватися. У такому випадку йому необхідна додаткова підсвітка.
  • Що стосується температурного режиму, то взимку оптимальним вважається + 12-14 градусів. Влітку можна виносити горщик на відкрите повітря.
  • З поливом потрібно бути обережними. Краще вже нехай квітка недоотримає вологу, ніж буде залитий водою. В осінньо-зимовий період полив потрібно звести до мінімуму. Також звертайте увагу на те, щоб вода не потрапляла всередину розетки, так як це може викликати загнивання стебла.

герань

Корисні властивості герані

Погодьтеся, ця рослина відома нам з самого дитинства. І славиться воно, перш за все, своїм ароматом. Що стосується корисних властивостей, то герань має заспокійливий ефект. Ось чому не зайвим буде поставити горщик з цією квіткою в спальню.

А на кухні він вбере зайві пари і вологу, а також освіжить повітря. Крім цього, герань здатна знищувати стрептококи і стафілококи. Тому в дитячій ця рослина не завадить. До того ж, специфічний запах вкрай неприємний різних комах (молі, мухам).

Кімнатні рослини потрібні не тільки для краси, а й для здоров`я

Догляд за геранню:

  • В цілому, квітка невибагливий, але для його зростання необхідне сонячне світло. При нестачі світла листя стануть бляклими. Взимку рослина потребує штучної підсвічуванні.
  • Грунтовий склад повинен бути родючим і пухким.
  • Поливайте рослину помірно, витримуючи паузи, протягом яких грунт повністю висохне.

Відео: Кімнатні квіти і рослини

Підводячи підсумки, можна сказати, що найбільш корисні саме ті кімнатні рослини, які вирощувалися нашими бабусями. Тому не поспішайте віддавати перевагу екзотичним квітам, які можуть бути навіть отруйними для тварин і дітей.


Поділіться в соц. мережах:

Увага, тільки СЬОГОДНІ!

Cхоже