Хвороби троянд, що трапилося з трояндою?

Відео: Шукачі - Лицарі троянди і хреста

Хвороби троянд, що трапилося з трояндою?У мене проблема з невисокою англійською трояндою сорту Little boy. Незважаючи на хворобу, вона стоїть вся в квітах. Вражені, в основному, нижній і середній яруси листя, майже повністю. Здалеку здається, що листя білі і прозорі. Зверху ростуть нові молоді пагони з бутонами, але частина бутонів не розпускається, стають коричневими, і їх доводиться видаляти. Підкажіть, як вилікувати троянду? Сам я з такою напастю не зустрічався але по листю відразу видно, що у вас «господарювали» личинки комах. Показав фотографію досвідченому розоводи, і вона підказала ім`я вашого ворога - це личинки Роза пильщика.

Юлія розповіла, що полчища маленьких напівпрозорих гусениць, які залишили вам тільки прожилки від листя, діють дуже швидко, а потім пропадають з рослини. У довідковій літературі говориться, що зараження відбувається навесні. Дорослі комахи відкладають яйця під шкірочку листя або молодих пагонів, в жилки або в пазухи листя. Врахуйте, що личинки і лялечки Роза пильщика зимують в грунті під кущами троянд.

Відео: Ти не повіриш! Роза Сябітова СКАНДАЛЬНИЙ ПІАР, ТАЄМНИЦІ СІМ`Ї БАТУРИНА, ХВОРОБА МАКСИМА ГАЛКІНА




Для боротьби потрібно використовувати фуфанон, але думаю, можна взяти будь-який інсектицид від комплексу шкідників. Для профілактики почніть обробку навесні, коли рослини почнуть рости. Не заводьте свої троянди. Регулярно відстежуйте поява шкідника і тримайте про запас захисні препарати від комах, щоб оперативно дати відсіч ворогу.

Бутони темніють і відвалюються, швидше за все, через сірої гнилі (Botrytis). Ця напасть викликана сирої холодною погодою. Крім того, ваша трояндочка була ослаблена через напад комах. Я використовую проти сірої гнилі фундазол. Підійде і будь-який інший фунгіцид, в описі якого йдеться про захист від цієї хвороби троянд.


Поділіться в соц. мережах:

Увага, тільки СЬОГОДНІ!

Cхоже