Пеларгонія на штамбі

Відео: Щеплення в штамб куща

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Три роки тому мені подарували держак пеларгонії царської, про яку я давно мріяла. Але скільки я за неї ні доглядала, квітка ріс в одне стебло. Навіть після того, як я його пріщіпнула, він тягнувся вгору, правда, тепер уже двома верхівками.

Через два роки пеларгонія розцвіла розкішними бузково-фіолетовими «метеликами». Протягом місяця я милувалася її квітками, але раптом листя у рослини чомусь стали жовтіти і зовсім зникли.

Шкідників на пеларгонії я не виявила. І щоб зовсім не втратити квітка, зрізала верхівки і посадила їх заново. Звільняючи від грунту горщик, в земляному комі разом з здеревілим стеблом (то, що залишилося від пеларгонії) виявила живі коріння.

Відео: Щеплення в штамб куща Рік по тому

Висадила їх прямо в саду під грушею. І як же була здивована, коли моя неженка незабаром пустила відразу чотири відростка і пішла в ріст. А на одній з гілочок з`явилися бутони.

Був кінець вересня і, оберігаючи від холоду, я пересадила пеларгонію в горщик і занесла в будинок, хоча розуміла, що ризикую, - бутони могли впасти. Але в жовтні квітка знову зацвів. Вийшла пеларгонія на штамбі. Для мене це стало відкриттям.


Поділіться в соц. мережах:

Увага, тільки СЬОГОДНІ!

Cхоже