Садова лавка без свердла і пили - легко і просто

Відео: Як зробити міні дриль своїми руками в домашніх умовах / How to make a mini drill

Садова лавка без свердла і пили - легко і просто

В один прекрасний день до мене зайшов сусід: «Купка старих бетонних блоків не потрібна?» Коли я побачила, що за блоки він пропонує, то просто стрибала від радості: «Мужик, я придумала, що з них зробити! садову лавку!». Він подивився на мене трохи здивовано і трохи співчутливо, моргнув і прорік: «А мені б їх куди-небудь діти, так що забирай!» Сказано-зроблено, забрала я блоки, пофарбувала їх з пульверизатора, склеїв і через отвори просунула 4 дерев`яних бруса . Зверху поклала подушки і - вуаля, супер-пупер лава готова!

Відео: виготовлення живця за допомогою дрилі

Відео: Як заточити ручну пилку по дереву своїми руками

матеріал:

  1. 12 цементних блоків
  2. 4 бруса (в даному випадку використовували кедрові)
  3. 2 банки грунтувальною фарби
  4. Відповідна подушка / подушки (можна диванні)

Як зібрати:

  1. Пофарбувати бетонні блоки
  2. Спорудити дві башточки по шість блоків (див. Фото)
  3. Просунути 4 дерев`яних бруса через верхні отвори
  4. зверху покласти подушки

На фото: лавка за півгодини



Простіше, напевно, і бути не може - без пилки, без дрилі, лавка міцна і надійна. На такий крамниці можна сидіти, лежати, читати, засмагати. А можна використовувати її як робочу поверхню - для садових інструментів, лійки. поставити таку лавку не соромно буде як де-небудь в затишному куточку, так і вздовж доріжки, або біля входу.

Відео: Садова лавка

Взагалі кажучи, ця лавка - базисний варіант того, що взагалі можна спорудити з таких блоків і дерев`яних брусів - була б фантазія. А цією ідеєю з нами поділилася Shawna Coronado


Поділіться в соц. мережах:

Увага, тільки СЬОГОДНІ!

Cхоже