Оригінальні букети на квітковому ринку кракова

Цього літа ми з подругою, професійним квіткарем-продавцем, їздили в автобусний тур Краків-Венеція-Будапешт. Само собою, вражень було вагон і візок, але окремо хочеться поділитися фотографіями з Краківського квіткового ринку, показати вам фантастичні букети, які у нас можна знайти хіба що у великих містах, і то не факт. Судіть самі:

квіти1

цвети21

Від віночків моя Свєта прийшла в повний захват, але тут же помітила, що в нашій культурі всі подібні віночки асоціюються тільки з кладовищем, а у поляків зі святами. До речі, ціни ви бачите в злотих.

цвети2

Дивно виглядають з лівого краю мініатюрні букетики, ну просто розчулюють!

цвети3

А така кількість троянд в букеті наші купують вкрай рідко. Для краків`ян, мабуть, такий букетіще чи не здається екзотикою.

цвети4

цвети5

цвети6




цвети7

цвети8

Ну, гаразд, у мене від таких букетів дух захопило, про подругу я взагалі мовчу - це було схоже чи то на стогін, чи то на зітхання. Уже повернувшись додому, зрозуміла, що не сфотографувала головного - реакцію подруги:

цвети9

цвети10

Відео: На одеських ринках квітковий бум



цвети11

цвети12

Відео: Флористичний салон ВАЛЬС КВІТІВ-доставка букетів по Харкову, Україні і Світу

цвети13

цвети14

цвети15

Ось на наступному фото, здається повіяло Батьківщиною:

цвети16

Соняшники мене здивували, будинки в Павлограді їх не бачила на ринках. Дивно, що після поїздки вони стали з`являтися, не інакше як з Свєтін легкої руки ...

цвети17

цвети18

цвети19

Але квінтесенцією нашої прогулянки по Старому Місті (так називається старовинна частина міста) стало відвідування католицького храму, всередині якого нас вразила квіткова композиція біля вівтаря:

цвети20

Дивно гармоніюють з тишею і тихою органною музикою ...


Поділіться в соц. мережах:

Увага, тільки СЬОГОДНІ!

Cхоже